Pēdējās izmaiņas: 17.05.2019

Uzaicinājums uz semināru

LIFE+ projekta „Griezes biotopu atjaunošana Natura 2000 teritorijā Dvietes paliene" pasākumu, tostarp palieņu zālāju atjaunošanas un apsaimniekošanas, ilglaicība pēc projekta beigām lielā mērā būs atkarīga no Latvijas Lauku attīstības programmas finansējuma. Lai apspriestu bioloģiski vērtīgo zālāju apsaimniekošanas problēmas saistībā ar Lauku attīstības programmas finansējuma saņemšanas nosacījumiem, LIFE+ projekts DVIETE aicina uz semināru „Bioloģiski vērtīgo zālāju apsaimniekošana Lauku attīstības programmas kontekstā" šī gada 17. jūnijā Dvietes palienes dabas parka informācijas centrā Putnu salas „Gulbjos".

Seminārā plānotas prezentācijas par bioloģiski vērtīgo zālāju apsaimniekošanas bioloģisko un administratīvo pusi, zālāju apsaimniekošanas piemēru apskate dabā un diskusijas starp ieinteresētajām pusēm.

Semināra programma (PDF)

Lūgums pieteikties dalībai seminārā iepriekš, vēlams līdz piektdienai, 13. jūnijam, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Ilze Priedniece

10.06.2014.